Kto to tworzy?

Decyzja o założeniu bloga chodziła za mną już dłuższy czas. Czytałam blogi innych i biłam się z myślami.  Nie byłam pewna, czy dam radę go prowadzić, bo przecież to duża odpowiedzialność pisać publicznie jakich kosmetyków powinno się używać a jakich nie. Powiem szczerze : bałam się krytyki. Ale jak to się mówi : raz kozie śmierć, więc jest.

Zapewne zastanawiacie się, kto jest autorem tej strony. Już śpieszę z odpowiedzią.  Jestem kosmetycznym maniakiem. Etykiety czytam jak książki. Większość nowych trendów sprawdzam na sobie. Oczywiście są wyjątki. Jeżeli coś wydaje mi się irracjonalne to tego nie robię i obiecuję, że w każdej takiej sytuacji wyjaśnię Wam moją opinie.  Poza tym jestem uśmiechniętą, pozytywną nastawioną do świata dziewczyną. Uwielbiam zwierzęta w szczególności koty i psy za ich bezwarunkową miłość do człowieka.

Blog powstał, bo chcę się z Wami podzielić  moją wiedzą na temat kosmetyków, tak byście wiedzieli jak dbać o swoje piękno.  Będę opisywała nowości ale także i stare, sprawdzone metody stosowane nieraz przez nasze babcie. Opisywać też będę różne gadżety przydatne w dbaniu o siebie.

Mam nadzieję, że skoro raz już do mnie Czytelniku zajrzałeś to znaczy, że spotkamy się jeszcze nie raz.

Pozdrawiam Serdecznie 🙂